Akce byla pořádána ve venkovním stanu, o zábavu dětem se postarali kouzelník a úžasná DJ Luci, která svými písničkami, soutěžemi a hrami opravdu dovedla děti vtáhnout do čertovské atmosféry. Pro děti byla také velkou atrakcí výroba rozličných zvířátek nebo květinek z balónků, které na přání dětí vyráběla Balónková Evička.

Velkým zážitkem pro děti bylo i focení v Pekelném fotokoutku, který pro ně přichystal známý ústecký fotograf p. Kompert. O zábavu nejmenších se postaral i dětský kolotoč. Na závěr akce vystoupil se svou světelnou a ohnivou show M. Matouš ze skupiny Mysticallight.

Tečkou za celou akcí pak bylo společné rozsvícení vánočního stromu, který je dominantou celého prostoru. Přítomné děti, kterých dorazilo okolo 80, obdržely od Mikuláše i nadílku a také háčkované přívěsky, které pro ně vytvořila p. Lajblová. Děti ocenily i výborné perníčky a linecké cukroví, které napekla p. Holíková. Také o dospělé bylo postaráno, a to ve stánku se skvělým svařákem a klobásami. Akce se skutečně vydařila.

Irena Růžičková - předsedkyně OV Svádov