Nejprodávanější česká spisovatelka, scénáristka, moderátorka, herečka a publicistka si toho je dobře vědoma. K dosažení spokojenosti diváka nepotřebuje dělat na jevišti kotrmelce, ani se pitvořit či třeba imitovat kolegy. Stačí jí mluvené slovo. Úspěch nestaví ani na popularitě a vtipu atraktivních hostů, jak to dělá většina českých bavičů v televizních talk show. Je sama za sebe, spoléhá na své myšlenky a nápady, kterými boduje především u ženského publika.

Autorka 34 knih a několika filmových scénářů, protagonistka zábavných televizních pořadů, držitelka několika cen TýTý i Českého lva nepřijede vystupovat do Ústí nad Labem poprvé. V minulých letech jsme ji mohli vidět v jejích talk show v Národním domě i v Domě kultury. Tentokrát přijíždí do Národního domu s pořadem Mamuál zralé ženy, na který můžeme přijít v úterý 25. ledna od 19.30 hodin.

„Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo „zralá“ mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat…..“ říká Halina o svém novém vystoupení.

Josef Vejlupek