V Pomněnce však nezapomínáme ani na rodiče našich dětí a tak jsme na odpoledne přichystali tvořivé dílničky, kde společně vydlabali vlastní halloweenskou dýni. S prázdnýma rukama však neodešel ani ten, co vlastní dýni nedonesl. Pro tyto případy byla nachystána papírová dýně, kterou si mohl každý ozdobit dle vlastní fantazie.

Jelikož už nám Vánoce pomalu klepou na dveře, nesmělo chybět ani Vánoční focení, které probíhá v naší MŠ tradičně každý rok. Poslední akcí, která se v listopadu konala, byla návštěva paní policistky. Nejstarší děti byly zábavnou formou seznámeny s pravidly bezpečnosti na silnici, s chováním v přítomnosti cizích lidí a osvojily si čísla Záchranných složek.

Děti si užily i sportovní dny, které trávily v tělocvičně ZŠ Anežky České, děti si vyzkoušely cvičení s různým nářadím a náčiním. Dále si některé děti zkusily bruslení na ledě na zimním stadionu. Již se těšíme na nadcházející měsíc prosinec, na který připravujeme plno zajímavých akcí a bohatý program pro naše děti a rodiče.

MŠ Pomněnka Ústí nad Labem