Malečovští nadšenci na facebooku pravidelně informují o stavu místní sjezdovky pod novou rozhlednou, poslední hlášení upozorňovalo na ledovku, ve hře mohl být pouze dětský vlek. Zelený autobus v sobotu 4. února zastavil u rozcestí Pohoří přesně v 09:10, krásný výhled na Bukovou horu byl u odpočívadla, některé chaloupky vypadaly skutečně pohádkově. Hospůdka byla zavřená, na parkovišti stály tři auta, čerstvé stopy vedly do lesa.

Děti z pionýrské skupiny Dravci z Ústí nad Labem vyrazily o pololetních prázdninách na akci ledové České Budějovice.
FOTO: Pionýři ze skupiny Dravci Ústí nad Labem si užili ledové Budějovice

"To se fakt nedá, pěkně to klouže," hlásila odvážná slečna s dalekohledem na krku. Já jsem to po několika nejistých krocích vzdal a šel ke křížku. Rodinka postupovala opatrně dál. Za chvilku byli zpět. " Táta upadl na prvním schodu, pěkně si narazil bok, ale mraky z té výšky byly nádherné," prohlásila dívenka a chlubila se chytrým telefonem. Jak se říká, nikde ani noha, svah byl prázdný. Tento týden se má výrazně ochladit, třeba si děti ještě zalyžují. Sledujte web kameru Ski areál Pohoří u Malečova.  

Miroslav Vlach

Ostrovem věčného slunce je nazýván čtvrtý největší ostrov Řecka a největší ostrov souostroví Dodekanésos, bájný Rhodos, který se nachází pouhých 18 km od Turecka.
Rhodos: Ostrov věčného slunce láká na přírodní krásy, sochu Hélia a moře