Prvním z nich je pokračování zdařilé akce s příznačným názvem Mr. & Miss MALFINI, která je jedinečná svým celosvětovým přesahem. Přesně před rokem spustila firma prodej originálních triček kolekce „Charity & Fashion“ s netradičně vyobrazeným ilustrovaným symbolem orla, který je už přes dvacet let v logu společnosti. Triko v jedinečném designu mohou zakoupit zákazníci Malfini na e-shopu, přičemž prodej probíhá nejen v České republice, ale také na evropských trzích, kde má firma své obchodní aktivity.

Hledají nový domov: Aktuální nabídka zvířat v ústeckém útulku k 9. listopadu.
Hledají nový domov: Aktuální nabídka zvířat v ústeckém útulku k 28. listopadu

Výtěžek z prodeje firma daruje v rámci charity. V České republice putuje směrem k onkologickým pacientům v Ústí nad Labem, kterým pomáhá již od roku 2011. Zisk z prodeje na ostatních trzích obdrží organizace ADRA, se kterou Malfini také dlouhodobě spolupracuje při vzdělávání dětí v zahraničí.

Druhým z charitativních projektů, který firma opakovaně spouští v den dárcovství, je grant s názvem „Malfini pomáhá“. Zaměstnanci sami navrhnou subjekt ze svého okolí, kde je nutno pomoci. Finance pak poskytne nejen firma, ale v rámci sbírky také samotní zaměstnanci. Malfini, se sídlem v Ústí nad Labem, je středoevropským lídrem na trhu reklamního textilu a předním dodavatelem v dalších zemích Evropy.

Marie Logrová

Letošní kapříci a další ryby. Rybáři se totiž nezastaví celý rok. Výlovy, letos v listopadu a sádka v březnu. Foto: Jan Skalský
Cena za kapra z Chabařovic nahoru nepoletí. Na sádky se chystá i Mistr Málek