Podél jižního břehu jsme osadili a rozmístili 12 ekomol a blíže k Roudnické pláži další 4 ekomola, která jsou určena pro kachny či jiné druhy ptáků, kteří si mola vyberou pro své hnízdění či odpočívání a 8 ekomol (s plůtky a boudičkami) pro hnízdění rybáků.

Prosíme návštěvníky jezera, aby na ekomola nelezli, co nejméně se k nim přibližovali a nerušili tak hnízdění ptáků! Další 4 ekomola jsou dočasně umístěna na vodní hladině u jižní pláže.Ústecko – Na hladině jezera Milada se objevily různé druhy nových plovoucích mol.

Podél jižního břehu jsme osadili a rozmístili 12 ekomol a blíže k Roudnické pláži další 4 ekomola, která jsou určena pro kachny či jiné druhy ptáků, kteří si mola vyberou pro své hnízdění či odpočívání a 8 ekomol (s plůtky a boudičkami) pro hnízdění rybáků. Prosíme návštěvníky jezera, aby na ekomola nelezli, co nejméně se k nim přibližovali a nerušili tak hnízdění ptáků! Další 4 ekomola jsou dočasně umístěna na vodní hladině u jižní pláže. Pro plavce jsou určena 4 plovoucí mola, která jsme upevnili u Trmické a hlavní pláže, dále pak u severní a Roudnické pláže. 

Palivový kombinát Ústí