Ve druhé fázi ještě náš Nároďák čekají akustická opatření, rekonstrukce zázemí baru, odstranění kancelářských podhledů z baru i přísálí plus finální rekonstrukce zázemí pro kapely.

Čeká nás tu na sobotním koncertě od 20 hodin jedinečná atmosféra, která by se věru dala krájet. Užijete si u nás skvělou a jedinečná kapelu, kterou v Ústí nad Labem nemusíme už vůbec představovat!

Zdroj: Youtube

Byla tu založena už v roce 2007 a před pár lety napsala i natočila hudbu k legendárnímu představení ústeckého Činoherního studia, kde skvěle i drsně hráli hlavní role Marek Němec, Jan Plouhar i božská Tereza Hoffová v excelentní režii Filipa Nuckollse. K drsné nekompromisní hudbě nabídne naléhavý i hypnotický hlas Ondřeje a nezastavitelně šlapající rockový Orchestr nejen se smyčci. Můžeme se chlubit, a rádi se pochlubíme, že nám tu v Ústí už roky vznikají osobité party mezi kapelami v čele s excelentním šestičlenným kolektivem Nauzea Orchestra.

Čeká vás skvělý zážitek. Ve spojení s excelentní předkapelou Kill The Dandies! tak můžete čekat absolutně parádní hudební večer bez zbytečných vyhrávek, meziher či ornamentů. Kapela s (ne)uvěřitelnou La Petite Sonjou u mikrofonu nabídne báječné rockabilly od naší úderky, možná srovnatelné s legendární americkou partou The Cramps. Kdo už se těší? Vstupné je 200 korun.

A ještě k Nauzee. Ve svých počátcích byla silně ovlivněna německými electro-clashovými kapelami, které byly zastoupeny na kompilacích Berlin Insane. V hudbě Nauzey Orchestry se však záhy začaly objevovat i vlivy industriální hudby, post-rocku nebo country. V květnu minulého roku vydala tato stálice na klubových scénách svou již pátou desku „Láska“. Přispěli na ni i fanoušci díky aplikaci Donio a vyšla na labelu „Červený kůň“.

Radek Strnad