Everything Is Part Of One je velmi svěží píseň nabitá pozitivní energií, autory textu a hudby jsou skladatelé Billy Lawrie a Benson Taylor. Slunnou atmosféru a dobrou náladu místa vzniku – proslulého „města andělů“ – přibližuje i krásný stylový videoklip, který přímo v Los Angeles stihla Lenka Graf natočit průběžně mezi prací na natáčení písničky.

Dohledové centrum operačního střediska Městské policie v Ústí nad Labem. Ilustrační foto.
Chytli ho, jak krade v Normě na Skřivánku. Začal vyhrožovat, že si propíchne oko

„Mám za sebou velmi úspěšný rok plný krásných vystoupení a nových příležitostí a můj aktuální singl Everything Is Part Of One je pro mě takovou pomyslnou korunou všeho, co se mi během poměrné krátké doby podařilo. John Shanks je absolutní profesionál, ale zároveň je to člověk pohodový a vstřícný. Přiznám se, že jsem se cítila úplně malinká, když jsem viděla všechna ta ocenění, která získal a fotky světově uznávaných zpěváků a kapel, s nimiž spolupracoval, včetně mé oblíbené Celine Dion. Cena Grammy a všechny ty zlaté a platinové desky, to ve mně vzbuzovalo pokoru a radost, že mohu s někým takovým spolupracovat. Práce v jeho studiu byl od začátku do konce úžasný zážitek,“ vypráví Lenka Graf s nadšením o této nezapomenutelné zkušenosti.

Hřiště i malá scéna. Letní kino letos čeká oživení, rýsuje se celková proměna.
Hřiště i malá scéna. Letní kino letos čeká oživení, rýsuje se celková proměna

Single Everything Is Part Of One vyšel na všech streamovacích platformách 8. března jako symbolický dárek pro všechny ženy. Po romantickém duetu s Petrem Kolářem (Nechme lásku plout) se tak Lenka Graf opět vrací k sólovému zpěvu, angličtině a další, na české poměry skutečně mimořádné, spolupráci s hudebním producentem světového formátu. V tomto ohledu Lenka Graf již jednou vzbudila velkou pozornost, a to spoluprací s producentem Charliem Midnightem a Jimmym Douglesem, kteří mají hned několik ocenění Grammy. Z této spolupráce tehdy vznikly dvě skladby, které patří mezi stálice repertoáru Lenky Graf.

Česko-německé setkání v Drážďanech.
Česko-německé setkání v Drážďanech se vydařilo. Bavilo se skoro 50 žáků

Angličtina a americké prostředí jsou pro Lenku Graf naprosto přirozené, protože již mnoho let žije střídavě na Floridě a v Čechách. U nás je kromě své pěvecké kariéry známá také charitativní činností v Nadačním fondu Energie pomáhá, jehož je zakladatelkou.

V létě se Lenka Graf chystá představit svou další hudební novinku. Tentokrát se bude jednat o plody spolupráce s českou hudební producentskou hvězdou, a tou není nikdo jiný než Michal Dvořák ze skupiny Lucie. K experimentům s klasickou hudbou a mísením žánrů mají oba dva blízko, rozhodně tedy opět bude na co se těšit.

Ida Křížová, PR oddělení Lenky Graf

Mohlo by vás zajímat: Bistro z bývalých záchodků Ústečany láká. Bude půjčovat i sportovní vybavení

Zdroj: Deník/Jan Pechánek