„Na Revival Fest jezdí do Kroměříže co rok desetitisíce fanoušků různých hudebních žánrům, ale dozvuky pandemie to tentokrát změnily. Na letošní ročník smí jen 2000 lidí, víc už nařízení vlády nedovolí,“ posteskl si Josef, lídr NAZsongu. S kapelou hraje jen repertoár legendární skotské rockové skupiny Nazareth, na sobotu slibují hodinový koncert z jejich hitů Hair Of The Dog, Razamanaz, This Flight Tonight, Dream On, Love Hurts a Sunshine.

„Pravidelně zkoušíme na koncerty, které nás konečně čekají. Věříme, že nejhorší období už máme všichni za sebou a přijde doba, kdy se svět vrátí k normálu. Loni jsme měli mít dvacet dva koncertů po Česku, bohužel byly kvůli Covidu 19 zrušené a my nakonec odehráli jen tři. Koncertů ale už zase přibývá. Pozitivní je, že za osm měsíců během pandemie jsme doma v Ustí ve studiu „U Hásiku“ natočili dalších šest skladeb na prezentační promo CD „NAZsong -Tribute To Nazareth“. Je hotových devět skladeb, k poslechu jsou na našem webu www.tributeNAZ.cz i na YouTube. Finální promo CD NAZsong 2021 bude mít 11 hitů. Těší mě, že naše cover studiové skladby už slyšel a pochvalně ohodnotil Steve Agnew, syn kapelníka Nazareth, i bývalý kytaristé Nazareth Zal Cleminson, Billy Rankin a nejpočetnější faklub Nazareth, který je ve městě Curitiba v Brazílii,“ jen září nadšením Josef Šutara.

Ústecký NAZsong čeká dlouhá cesta a je pozitivně naladěn. „Těší se na každý koncert, který nás čeká. Doma bude NAZsong hrát 24. července na Ústeckých slavnostech,“ slíbil zpěvák s předstihem.

Kapelu NAZsong -Tribute To Nazareth tvoří hudebníci z Ustí:  zpěv Pepa Šutara (také RockOpera Praha), kytara - Zbyněk Haase (také Aleš Brichta Project, Hydrargyrum), baskytara - Ilja Hasse (Labe - M.Schenker Group), bicí - Jiří Hájek (Vidock), kytara - Jakub Ozzy Tlačbaba (Tarantule).

Více informací o skupině, NAZsong,, najdete na www.tributeNAZ.cz     nebo na facebook stránkách NAZsong - Tribute To Nazareth. A které koncerty kdy a kde kapelu čekají?

 

26. 6. 2021 - Kroměříž - Revival Fest

7. 8. 2021 - Krupka - Festival na Střeláku

18. 8. 2021 - Máchovo jezero - Rekreační středisko Elite

4. 9. 2021 - Postoloprty - Slavnosti

18. 9. 2021 - Vejprty - Slavnosti

28. 9. 2021 - Lovosice - Svatováclavské slavnosti

28. 1. 2022 - České Budějovice Blues Club Highway 61

5. 3. 2022 - Libina - Rockový ples

7. 5. 2022 - Jílové okr. Děčín - Žehrání motorek

21. 5. 2022 - Březno okr. Chomutov - Slavnosti

29. 5. 2022 - Teplice - Lázeňská sezóna

 

Radek Strnad