Utkání bylo z počátku vyrovnané, ale od 18. minuty, kdy domácí Jiří Macek otevřel skóre, družstvo ČAK již nedokázalo adekvátně odpovědět na hru soupeře a dostalo se pod jeho mírný tlak. V poločase pak prohrávalo 1:3. V druhé půli se projevila zejména sehranost soupeřova týmu, který i nadále diktoval tempo zápasu. Mužstvo advokátů v závěru utkání pouze korigovalo výsledek na 2:5. Branky soupeře: 18´ Macek, 25´ Příhonský, 40´ Logaj, 50´ Nedělka, 70´ Kelíšek; branky mužstva ČAK: 30´ Bušek a 75´ Pleva.

Nejlepším hráčem soupeře byl vyhlášen útočník Jiří Macek a na straně advokátů pak brankář Daniel Bartoš. Po zápase se trenéři obou týmů shodli, že konečný výsledek odpovídal průběhu utkání a že tým FK Malšovice vyhrál zcela oprávněně a zaslouženě. Za vytvoření perfektních podmínek k odehrání fotbalového zápasu patří velký dík domácím organizátorům z FK Malšovice, spolek.

Zdeněk Grus a Michal Vejlupek, autoři jsou regionálními představiteli ČAK pro Region Severní Čechy

close Severočeští advokáti prohráli v přátelském fotbalovém utkání s FK Malšovice. info Zdroj: se souhlasem Z. Gruse a M. Vejlupka zoom_in Severočeští advokáti prohráli v přátelském fotbalovém utkání s FK Malšovice.

Mohlo by vás zajímat: Ústí má nejmodernější kardiocentrum v Česku. Nové lékaře KZ láká na stipendia