Trať se čistí pro připravovanou stezku v již zmiňovaném úseku. Stanice Levín je známa především z filmu Páni kluci, který se na nádraží v roce 1975 natáčel a dnes si připomínáme 45 let od filmování. Brigádníci budou mít možnost se na chvilku ponořit do role pánů kluků, a to také díky fotografiím z natáčení a krátké besedy o filmu se členy spolku přímo v místě. Brigáda je podpořena obcí Lovečkovice a Levín. 

Dobrovolníci opravují nedaleko nádraží ve Velkém Březně výhybku, která byla v havarijním stavu. Pomoct přijeli i bývalí studenti ČVÚT.
Milovníci železnice obnovují trať do Zubrnic, po které jezdili Páni kluci

Spolek Zubrnická museální železnice vlastní a provozuje od roku 2010 muzejní železniční dopravu v úseku Velké Březno - Zubrnice a v současné době trať prodlužuje o dalších pět kilometrů ze Zubrnic do Lovečkovic. Od roku 2016 je trať zahrnuta jako turistická linka pod označením T3 s pravidelným provozem historických vlaků o všech víkendech a svátcích od dubna do října a ve všech vlacích platí tarif DÚK.

Vlaky jezdí v úseku Ústí nad Labem Střekov - Velké Březno - Zubrnice a Ústecký kraj si u spolku dopravu objednává.

Sympatického uličníka Tomáše v dětském filmu Věry Plívové-Šimkové Páni kluci Michala Dymka a baviče a herce Václava Koptu si mohli užít o víkendu cestující při jízdě historickým autobusem RTO z Úštěku do Zubrnic.
FOTO: Lidi v autobusu pobavil herec Václav Kopta

V minulém roce byla zahájena, jako jediná v ČR historická autobusová linka v úseku Zubrnice - Lovečkovice - Úštěk, která byla v provozu o prázdninách o všech víkendech a opět se povedlo zahrnout jízdné do tarifu DÚK. Autobus jezdil i kolem nádraží v Levíně, kde byla možnost nádraží navštívit. Autobusová linka byla hrazena spolkem obcí Úštěcka.

Radek Kubala,
sdružení Zubrnická museální železnice

Drezína odstartovala další část kampaně na obnovu kolejí ze Zubrnic do Lovečkovic.
Nadšenci chtějí vybudovat zaniklou trať ze Zubrnic do Lovečkovic. Shánějí peníze