Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání. V průběhu Adventu budou před vybranými obchody Albert prodávat vlastnoručně vyrobené vánoční dárky a dekorace. Obchůdky s Albertem budou probíhat ve vybraných krajích a zapojí se do nich 22 dětských domovů a neziskových organizací. Zákazníci tak mají možnost podpořit dobrou věc a zároveň si domů odnést krásné dárky a dekorace nejen pro sebe, ale i pro své nejbližší.


Obchůdky s Albertem budou po celé České republice postupně probíhají už od 27. listopadu, a to až do 19.prosince. Projekt Nadačního fondu Albert nemá pouze dobročinný rozměr – děti ze sociálně znevýhodněného prostředí se díky Obchůdkům učí zábavnou formou dovednostem ze světa obchodu a podnikání. Během příprav, které dětem zabraly i několik měsíců, navíc dostaly tipy a zajímavé informace, jak uspět.

Podpořit děti můžete i nákupem výrobků online na webových stránkách: https://obchudky.nadacnifondalbert.cz . 

Prodejna, na které můžete Obchůdek navštívit v Ústí nad Labem:

Dětský domov a Školní jídelna, Truhlářova 16 (19. 12. 2020 9:00 - 16:00 hod., Hypermarket Ústí nad Labem – Krušnohorská)

Nadační fond Albert