Na show, která se koná v sobotu 18. května, vystoupí šest účinkujících v čele s ústeckým komikem Lukášem Tomčalem, kterého místní mohli vidět například v dubnu ve vyprodaném Veřejném sále Hraničář, kde předskakoval hvězdě českého stand-upu - Tigranu Hovakimyanovi.

„S Vtípečky se zelím stále rosteme a jsem rád, že už od začátku naší existence se každý půl rok vracíme do ústecké Březové. Podnik má velmi specifickou, domáckou atmosféru a velmi příjemně se v něm vystupuje,“ uvedl Lukáš Tomčal.

Ilustrační foto.
V Ústí se po čtyřech letech představí opět mezinárodní karate

Mimo něj bude severočeský region v Březové reprezentovat také mostecký komik Ladislav Pešan. Návštěvníci se mohou dále těšit i na Denise Doležela, Annu Bednářovou, která v Praze provozuje kavárnu TU KAFE, a členy podcastu Banán ve váze, chleba Martina Černého a Adama Korytáře. „Všichni představí ty nejlepší vtipy, jaké dali dohromady za poslední dobu. Diváky čeká velmi pestrý repertoár,“ řekl Tomčal.

Komediální skupinu Vtípečky se zelím založili v roce 2022 Ondřej Cabal a Aleš Pitrmoc. Jejím cílem je shromažďovat komiky z celé republiky a kolektivně rozvíjet řemeslo stand-upu. V tom jim pomáhají také známí a zkušení komici Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan.

Mohlo by vás zajímat: Zmatek nad zmatek. Cestující v Ústí se sžívají s novými pořádky MHD

Zdroj: Deník/Jan Pechánek