Festivalový víkend 18. - 19. června se tak stal především oslavou hudby, svobody, přátelství i dobré nálady a to všechno s cílem podpořit němé tváře v nouzi.

Po loňském velmi povedeném letním ročníku v Cyklokempu Brná byla laťka návštěvnosti nasazena vysoko a nám se ji podařilo překonat. Na hrad si během letošního “Útulku” našlo cestu na 500 platících diváků. To dohromady s kapelami, hosty i lidmi starající se o festival „z druhé strany“ činí celkových 700 lidí, kteří se letošního Útulek Festu zúčastnili. Jedná se tak o nejlepší návštěvnost z „hradních“ ročníků i nejlepší za posledních deset let konání akce.

Díky těmto okolnostem se letošní výtěžek vyšplhal na částku 50 000 Kč. Za tyto peníze budou, jak je již tradicí, nakoupeny krmení a dobrůtky, které poputují do ústeckého útulku, Psího domova v Řepnici a kočičího spolku Felisicat. Celková částka, kterou festival za svou existenci podpořil útulky, tak činí 640 000 Kč.

Děkujeme všem návštěvníkům, vystupujícím, hradu Střekov a panu kastelánovi, Zdenici a její smečce, Salymu a jeho zvukařskému týmu TosaSound, sponzorům, městu Ústí nad Labem, záchranářům i střekovským hasičům, moderátorům, stánkařům, Alešovi a spol z teplického Gambrinusu, partičce Gaja Tattoo, festivalu Barevná planeta a našemu ÚF drým-týmu.

A těšíme se zase příště na viděnou, ať už na příštím ročníku nebo na jakékoliv jiné akci!

Váš Útulek Fest  z. s. (Póža, Emilio, Rozka & spol.)