Stále se lepšící sbor Baby di Brná. Přijdou lidé v tom počasí? Přišli. Začátek byl v tom snad nejhorším počasí dne. Padala voda. Postupem času nejen, že vysvitlo sluníčko, ale Výběr a jejich hosté skvěle bavili diváky. Ženy ukázaly, že je zpěv baví a že ho umění. Dva bloky jejich zpěvu a po té dokonce společné improvizované vystoupení s Výběrem ukázaly, že se lidé v Brné nejen chtějí, ale umějí bavit.

Nehoda motorkáře na Střekově? Křižovatka je správně, selhal člověk, říká expert.
Nehoda motorkáře na Střekově? Křižovatka je správně, selhal člověk, říká expert

A upřímně mám dojem, že umí i vše zapít. Byl to skvělý podvečer. Ukázalo se, že snaha spolku oživit letní měsíce zábavou pro Brňáky , ale i pro místní chataře je dobrá myšlenka. Diváci, účinkující i pořadatelé děkuji Městu za podporu těchto akcí. Bylo nám fajn. A mimochodem měli jsme i vzácného hosta. V brzké době 80letého Karla Poláčka, který spolu s manželkou si připomněli některé známé písničky z prvních ročníků Porty, ale i ty Fešáků a nebo Michala Tučného. Co na závěr říci? Ti kdo se zalekli špatného počasí , chybovali. Asi neznají tu písničku od Fešáků: Ani ne déšť, ani mráz na Brňáky neplatí.

Zdeněk Kymlička

Jahody jak z pohádky. Tak vypadají a chutnají jahody ze Svádova na Ústecku, které si můžete koupit v na trhu v Ústí nad Labem nebo přímo ve Svádově.
Svádovské jahody jsou i letos jak z pohádky. Na poli je ale zpola spálily mrazy