Na jednu stranu jsem se moc těšil, ale na druhou stranu, jelikož si vše moc beru a prožívám, se i obával. Jak to bude probíhat, kolik tam bude lidí, zda nebudu dlouho čekat, ujme se mě tam někdo… Zkrátka jsem měl trému a částečně i strach z neznámého.

Byl jsem nakonec ale moc mile překvapený a potěšený z přístupu veškerého přítomného zdravotnického personálu. I když tam bylo dost lidí čekajících jako já na očkování, tak se mne hned ujala sestřička, která mne mile přivítala, další sestřička mi ochotně pomohla vyplnit dotazník, jelikož se mi trémou třásly ruce, odvedly mne k lékaři a potom na vlastní očkování.

Po očkování mi pomohly s oblečením, a když jsem potom musel 15 minut čekat, tak se přišly několikrát zeptat, zda je vše v pořádku.

Ve finále jsem měl moc krásný a šťastný den, nejen že jsem naočkován, ale hlavně jsem se setkal s příkladným odborným, ale hlavně i lidským přístupem všech přítomných, za což opravdu co nejsrdečněji děkuji a věřím, že tato pochvala a poděkování nezapadne někam do šuplíku.

Josef Lev, Ústí nad Labem