"Musím trénovat, v úterý 23. dubna se tu poběží závod Běh pro mozek, start je plánován na 16:30, přijďte se podívat," utrousil jen tak náhodou usměvavý borec.

Za chvilku měl velkou konkurenci, hned pět dívek vyrazilo na stejnou trať. Zvládly tři okruhy a potom se zastavily u modrého letáku, který zval na velkou akci. V úterý 30. dubna bude park plný kostýmů, tance a rytířských soubojů.

Hasiči. Ilustrační snímek
Záchranka nestačila. S pacientkou museli vypomáhat také ústečtí hasiči

Pálení čarodějnic s Černými rytíři a Hitrádiem NORTH MUSIC. Na zelené louce vyroste tržnice, malovat se bude na obličej, děti čekají různé soutěže, diskotéka, volba miss čarodějka atd. Stateční rytíři předvedou šikovnost a sílu, dřevěná hranice zahřeje školáky i ty dříve narozené. Akci zakončí ohňostroj.

Televizní rosnička sice tvrdí, že sluníčko několik dní neuvidíme, ale park na Severní Terase je připraven pro každého, kdo nechce sedět jenom u televize. Zajímavých soch je tam několik, laguna je plná zvědavých kachen, na hrad vede provazový most, medvědi hlídají lanovku. Jen co se oteplí, bude tam zase plno!

Miroslav Vlach

Mohlo by vás zajímat: Když řidiči pláčou. Tohle je TOP 5 nejhorších silnic v Ústí. Přidáte nějakou?

Zdroj: Deník/Jan Pechánek