Vstupenky lze zakoupit zasláním částky 250 korun (budete-li chtít přispět vyšší částkou, nebráníme se) na transparentní účet 2401376905 / 2010, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a zároveň na mailovou adresu nekorektnipribeh@seznam.cz zašlete svoje jméno a informaci o zaslání peněz, abychom na Vás měli kontakt. Včasným zakoupením vstupenky přispějete na financování filmu. Neváhejte, kapacita sálu je omezena.  Pro děti film není vhodný.

Film, jehož premiéra se uskuteční 20. října 2020 v ústeckém Hraničáři v rámci divadelního festivalu Kult, se točí v Ústí nad Labem a okolí. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Petkova, Petra Lněničku, Tomáše Kargera, Jana Zadražila, Matúše Bukovčana a Jana Potměšila. Tvůrci filmu garantují, že v takových rolích jste herce ještě nikdy neviděli a už nikdy neuvidíte. Mimořádné herecké výkony podtrhnou parádní kostýmy Jana C. Löbela, hudbu složila živoucí písničkářská legenda, Jakub Noha.

Výstava Historie a současnost modelové železnice na zámku v Trmicích
FOTO: Na zámku v Trmicích potěší milovníky modelové železnice

Nekorektní příběh je lehce kontroverzní snímek, s pohádkovými rysy.
Uvidíte v něm vše, co je v každé správné pohádce k vidění: Krále se svojí družinou, peklo i čerta v něm, loupežníka, černokněžníka, dokonce i draka. Může se zdát, že bude ideální vzít děti s sebou, opak je však pravdou - ač je příběh pohádkový, je plný nástrah a nebezpečenství, takže je pro děti nevhodný. Tento film budete milovat, nebo nenávidět.
Nebo taky ne…

Snímek má opět na svědomí Hatefree studio (Filip Nuckolls - režie, Michael Johanides – kamera a Miroslav Rosendorf – scénář, tvůrci filmů Ještě chvíli, prosím! a Povídky z městského parku. Za své peníze dostanete originální vstupenku na světovou premiéru filmu, a to s pořadovým číslem tak, jak budou přicházet peníze na transparentní účet založený pro tento účel. Na vstupence bude zároveň jméno kupujícího! Pro ty, kteří budou chtít koupit vstupenky jako dar a jméno obdarovaného ještě nebudou znát, bude na vstupence volné pole pro dodatečné dopsání jména.

Miroslav Rosendorf