VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Dozorčí radě ústecké zoo zřejmě politici zlomí vaz

Dozorčí radě ústecké zoo zřejmě politici zlomí vaz

Ústí nad Labem - Zastupitelům vadí, že bývalí ředitelé zoo zasahují do jejího chodu. Nový ředitel stále není.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 8 PŘÍSPĚVKŮ

Dozorčí rada.
Miroslava Benešová (37339) 30.3.2017 reagovat
Kdo to kdy viděl,slyšel nebo zažil (teda kromě Ústí n.L.,tady je možné všechno) aby bývalí ředitelé mohli mluvit a zasahovat do firem,podniků nebo organizací odkud byli buď odejiti nebo odešli sami? Všechno začalo za Bálka,dokumentaristy který neměl manažerské schopnosti a celou zoo převrátil vzhůru nohama.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Bořku (Voráči) docela jsem si Tě vážil, co jsi před revolucí pro ZOO vykonal...
Jaroslav Kubín (24670) 30.3.2017 reagovat
... ale co je toto za blábol, že „dozorčí rada chrání zahradu před špatnými kroky, je sestavená z bývalých ředitelů, kteří vědí, co zahrada potřebuje a jsou odborníky"? Zamyslel jsi se nad tímto výrokem? Snad kdyby všichni odvolaní ředitelé byli takoví Bozi jak si myslíš, můžeš mi sdělit, proč by je někdo odvolával z funkce? A tito bývalí ředitelé mají mít možnost kecat do řízení novému řediteli? Vždyť to nedává žádnou logiku. Ostatně jsem o tom psal už asi před měsícem a zřejmě si to vzal Madar k srdci...
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Bořku (Voráči) docela jsem si Tě vážil, co jsi před revolucí pro ZOO vykonal...
Julie Janovská (30187) 30.3.2017 reagovat
Pane Kubín, musím Vám odporovat, ale myslím si, že ani p. Kraus, ani p. Poživil odvoláni nebyli. Jediný kdo byl odvolán, byl p. Voráč. Někde jsem četla, že bývalí zaměstnanci na jeho odvolání sepsali petici. Nevidím žádný problém v tom, aby mě někdo předal užitečné rady, a je jenom na mě, zda se rozhodnu tak, či onak.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
A zase zoo
Julie Janovská (30187) 30.3.2017 reagovat
Zoologická zahrada se pomalu, ale jistě potápí. Kdo za to může? Vedení města! Musím souhlasit s paní Benešovou, Od nástupu p. Bálka je zoo v katastrofálním stavu. Pak tam postavili p. Voráče. a ten to zabil úplně. Do celé věci vidí pouze zúčastnění. Kde je tedy pravda. Proč to teda DR nezveřejní, co se v zoo doopravdy děje. To co se zoo udělal p. Kraus, nedokázal žádný z ředitelů. Podívejme se do kontaktů zoo, kolik tam sedí zbytečných vyžírků. Za jejich výplaty by se dalo udělat mnoho užitečného v zoo.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Manažerské řízení, strategie a směr
Radim Bzura Bzura (32955) 31.3.2017 reagovat
Dobrý den, včera nám zastupitelům a mediím přišla další petice od zaměstnanců. Je dobré znát názor i zevnitř na stranu druhou, zaměstnanci psali petici proti Bálkovi, nyní se negativně vyjadřují o Moudrém a hodnotí stav. Zaměstnanci mají plnit pracovní povinnosti a dělat čest a dobré jméno ZOO. Nejsou PR oddělení. Stačí zde v Ústeckém deníku projít články o ZOO za poslední rok - naprosto tristní obraz sporů, nekoncepčnosti, hádek a chaosu.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Manažerské řízení, strategie a směr
Julie Janovská (30187) 31.3.2017 reagovat
Pane Bzura, to co zde píšete, je urážka všech poctivě pracujících lidí. Podle Vás mají všichni podřízení držet hubu a krok, přestože vidí nedostatky na svém pracovišti?Vaše vyjádření je ubohé. Vaše příspěvky jsou samá arogance a nadřazenost. Jenom já, já, já mám pravdu. Zatím jste nepředvedl nic, čím by jste se mohl chlubit.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Vyjádření prezidenta Asociace českých a slovenských ZOO
Radim Bzura Bzura (32955) 31.3.2017 reagovat
Dovoluji zde dát vyjádření E. Kočnera - prezidenta aso. ZOO: Niečo podobné nemá v civilizovanom svete obdoby. Veľmi ťažko začíname niesť mnohí z odboru a mnohí z UCSZOO to, čo sa v Ústí okolo záhrady deje. Musím oceniť , že po rokoch konečne dostáva priestor aj iný a rozumný pohľad na problematiku zvanú "řízení zoo " medzi politikmi v danom regióne. My z fachu v tom máme už roky jasno a danú problematiku zadefinovanú. Nie tak dávno sme ako Rada UCSZOO odmietli a odsúdili Celé na FCB Erich Kočner
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Podstatný je výsledek
Radim Bzura Bzura (32955) 31.3.2017 reagovat
...ještě do třetice. Dle mého musí rychle a rozhodně jednat vedení města. Je třeba ZOO stabilizovat. Musí mít lepší návštěvnost, která je druhá nejhorší v ČR, působit edukativně, participovat na vědeckých programech, mít pozitivní mediální obraz a respekt u odborné veřejnosti. K ničemu z toho se ani nepřibližujeme. DR řeší spory mezi sebou a zasahuje do řízení ZOO. DR má pouze dohlížet a kontrolovat. Odešel třetí ředitel za 4 roky! Zaměstnanci zasahují zřizovateli opakovaně do kompetence - nepřípustné!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení