VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Harampádí Ústečané odhazují u popelnic. Sběrné dvory jim nic neříkají

Harampádí Ústečané odhazují u popelnic. Sběrné dvory jim nic neříkají

Ústí nad Labem – Sedačka, skříň, nepořádek ze sklepa. Takový je pravidelný obrázek z okolí kontejnerů v jednotlivých městských obvodech.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Řešení
Zd Vyč (29631) 11.8.2016 reagovat
Tak to udělejme jako v Teplicích. Jmenovalo se to bílý týden, sice se to protahovalo na měsíc, ale za to by nehrozilo, že se na hranicích města tvořily haldy odpadu protože naše město nepřiléhá napřímo k žádnému sousednímu městu ani obci. A jak mám odvést odpad na sběrný dvůr když nemám auto, nechci se někoho doprošovat, nemám peníze na odvoz a platím za komunální odpad? Narozdíl od Teplic?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
všichni ústečané?
M F (25498) 11.8.2016 reagovat
Doporučuji použít slůvko "někteří" ne všichni Ústečané odhazují nepořádek k popelnicím. Naopak okruh mých známých včetně nás využívá kontejnerů na tříděný odpad a vozí nadbytečný odpad do sběrného dvora. Přestože máme popelnice téměř prázdné, platíme 500,- Kč na osobu stejně jak ti, kterým popelnice přetékají. Podle fotografie se jedná o sídlištní kontejnery, kde je vše anonymní.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: všichni ústečané?
Jozefa Hamplova (28070) 11.8.2016 reagovat
nejhorší jsou zde vietnamští podnikatelé co vlastní v okolí prodejny !!V Neštěmicích za radnici co jsou umístěny kontejnery tak bývají plné většinou od obalů z potravin či textilu a to nedávno to zde hořelo !!A co se týče občas odhozeného nábytku či větší objemový kus tak jsou zde magoři v okolí nebot když je sběrný den tak to nedokáží v tyto dny vyházet a nechat odvézt.Já osobně odvážím do sběrného dvora pravidelně stolní olej po smažení
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení