Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Komunisté se pustili do Hausenblase kvůli divadlu

Komunisté se pustili do Hausenblase kvůli divadlu

Ústí nad Labem - Severočeské divadlo opery a baletu v Ústí se stalo rozbuškou mezi zastupitelem Martinem Hausenblasem (PRO!Ústí) a zastupiteli za KSČM. Příčinou byla zpráva primátorky Věry Nechybové, kterou předložila na posledním zasedání zastupitelstva.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 5 PŘÍSPĚVKŮ

...
Tomáš Kratochvíl (20279) 18.4.2017 reagovat
Čelišová a Vodseďálek, to jsou postavičky jak z muzea komunistických karikatur. Pravidelně sleduju jednání zastupitelstva a zatím jediná pravidelná iniciativa, kterou jsem u nich zaznamenal, je snaha všechno co nejrychleji odhlasovat a pokud možno se nezdržovat nějakou diskuzí. Hlavně, že mají od svých voličů doživotně zajištěná teplá korýtka...
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
teplá korýtka
M F (25498) 18.4.2017 reagovat
zastupitel není moc teplé korýtko, ostatně o to se může v demokracii snažit každý. Pan Hausenblas a spol. měl korýtko také zajištěné, ale neschopnost jeho a dalších jej o něj připravila. Přesto stačil přihrát do Činoheráku milionek či dva, který tam před volbami nasypal, aby jej zase vysypal. Bohužel v marasmu Hausenblasů, Madárů, Gandalovičů a dalších jsou místní komunisté čitelní a na druhé straně není slyšet, že by měli nějaké problémy.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: teplá korýtka
Julie Pařízková (37778) 18.4.2017 reagovat
Neschopnost? Naopak. Pan Hausenblas je velice schopný člověk, až natolik, že se to zdejší politické mafii nelíbilo a raději ho sesadili z postu náměstka primátora. Chválit komunisty v Ústí může jen komunista. Chce se mi zvracet.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
To už komunistům,
Karel Šedý (33495) 18.4.2017 reagovat
ať již z kterékoli současné strany, vadí už i Městské divadlo? To jim nestačil ten taneček s Činoherákem? K politickému ukojení pomstychtivosti stačí komunistům už jen smrádeček z rozpoutaného dusna. Místo aby přešlapovali v tichosti v koutku dějin stále se nemohou smířit s výsledky současného vývoje. To ovšem platí i pro některé porevoluční revolucionáře, nalezlé do pestrého výběru současného hnusu politických stran.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Kultura a Magistrát v Ústí n.L.
Ivo Hamar (37779) 18.4.2017 reagovat
Kulturní rozhled pana Formáčka byl vidět v kauze Činoherního studia, kdy se vyjádřil proti kulturní činnosti tohoto divadla i když prohlásil, že se o divadlo-tedy činohru nezajímá. A úroveň vedení Magistrátu v Ústí n.L. je vidět na jejich organizacích. Viz Dopravní podnik (m.j. ohlášená a neuskutečněná výměna označovacích strojků do autobusů a trolejbusů), neustálé výměny ředitelů v ZOO a její klesající úroveň a již zmíněné Severočeské divadlo s odchody umělců - např. výborný dirigent N.Baxa.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení