VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Volby se blíží. Politické strany v Ústí zažívají zemětřesení

Volby se blíží. Politické strany v Ústí zažívají zemětřesení

Ústí nad Labem - Před říjnovými volbami do Sněmovny opustily ústeckou TOP 09 známé osobnosti. Strana je nenavrhla na kandidátku.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Schází ANO
Marian Páleník (18721) 26.9.2017 reagovat
Stálo by za připomenutí, jakým vývojem prošla ústecká pobočka ANO. Po jejím rozkolu v létě 2015 Andrej Babiš vyloučil všechny její členy. (Jeden den krajské vedení ANO oznámilo, že svolá obě znesvářená křídla k jednání, druhý den byla celá pobočka na návrh Andreje Babiše zrušena po hlasování per rollam. Tzn. celostátní vedení ANO a) nečekalo na kroky krajského vedení b) vůbec se k vyloučení cca 30 svých členů nesešlo!) ANO sice v Ústí vyhrálo volby, nikdo ze zastupitelů ANO ale do Sněmovny nekandiduje.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Schází ANO
Jaroslav Kubín (24670) 26.9.2017 reagovat
Nikdo z býv. zastupitelů ANO skutečně není na kandidátce, ale 4. místo na kandidátce patří asistentce "nudlana" Dufka, což si myslím, je volitelné místo. Ale co je odrazem žalostné ústecké politiky a úrovně zdejších politiků, že nikdo z relevantních stran není na volitelných místech do PS (spolu s Fialovou snad pouze Hubáčková z KSČM, ale upřímně, ta je čajíček i podle její matky Čelišové, která mi před lety o ní řekla, že "není pro PS zralá" a já si myslím, jak to sleduji, že to platí dodnes). Pokrač..
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Schází ANO
Jaroslav Kubín (24670) 26.9.2017 reagovat
... Je to skutečně pro krajské město tristní stav, nemít v PS svého důstojného zástupce, což je ale odrazem toho, co jsem už uvedl v nedávném rozhovoru pro ÚD (http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/jaroslav-kubin-svinstev-v-politice-jsem-si-uzil-dost-20170408.html), že Ústí chybí zkušení politici a odborníci, kterých by bylo možné si vážit.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení