"Trenér Branislav Sokoli a jeho realizační tým byli odvoláni na základě neuspokojivých výsledků a předvedené hry. Kádr převzal před začátkem sezóny, ale vzhledem k našim cílům jsou současné výsledky nedostatečné k ambicím, které máme. Proto jsme se rozhodli reagovat již nyní," uvedl klub v tiskové zprávě na svých webových stránkách. Spolu se Sokolim zároveň končí také sportovní manažer Vasil Knor i vedoucí mužstva Roman Kliský.

Deník požádal o reakci i nyní již bývalého trenéra, ten si ale prozatím k situaci odmítl vyjádřit s tím, že odpovědi poskytne až v dalších dnech. V těch povede FK Viagem Ústí nad Labem dočasně šéftrenér mládeže Miroslav Vlasák spolu se svým týmem, jejich krátká mise potrvá do pátečního posledního podzimního zápasu s Mostem. Po něm klub slíbil oznámit nástupce, který už je údajně podepsaný.

Podle informací Deníku by mělo jít o trenéra, který nedávno působil v jiném severočeském klubu. Ten tak rozšíří seznam jmen jako Křeček, Jarošík, Jarolím, Hašek, Tesařík, Raszyk či právě Sokoli, kteří se v turbulentním období posledních několika málo let vystřídali v trenérském křesle Army.