Arma otočila nepříznivě se vyvíjející duel ve druhém poločase. Glaserův penaltový úspěch srovnal David Černý, v závěrečné čtvrthodině se prosadili Matthew Cantin a Jaroslav Benda.

"Upozorňoval jsem hráče, že nepůjde o lehké utkání. Říkal jsem jim, ať se moc nedívají na tabulku, Most jsem několikrát viděl a hráli opravdu dobře. Sice dostali hodně branek od Žižkova a Kolína, ale zbylá utkání prohráli jen o gól, navíc měli nějaké nové hráče," upozorňoval své svěřence kouč Ústí nad Labem Dušan Tesařík.

Miroslav Přikryl, manažer SKV Ústí nad Labem.
Příprava nebyla ideální, ústecká volejbalová parta se nechce propadnout

"A v prvním poločase se to potvrdilo. Ne byli jsme to my, nehráli jsme naši hru, to, co jsme si před utkáním řekli," nebyl spokojený s úvodní pětačtyřicetiminutovkou, kterou Arma prohrála. "Nechci říct, že v kabině byla bouřka, ale museli jsme si některé věci ujasnit a změnit. Ve druhé půli už to kluci splnili do puntíku, takže se nám nakonec povedlo skóre otočit," dodal.

Armu nyní čekají dva pikantní souboje, oba navíc na domácím pažitu. Ve středu vyzve v 18 hodin v pohárovém utkání prvoligové Bohemians Praha, v sobotu pak přivítá v dalším derby Brozany.