„Ťuky, ťuky, ťuk, kdo tam?" Právě tak zahájila Bystroňová svůj první vstup na sociálních sítích FK Viagem Ústí nad Labem. Svěřila se, že vyhrála tendr na výběr nové moderátorky. „Občas se budeme setkávat na zápasech, nebo budeme dělat švandu na internetu," snažila se v krátkém šotu nažhavit fanoušky. 

Ti ale pod příspěvkem reagovali spíše negativně. „Tak už kvůli tomuhle na ten fotbal fakt nepůjdu. Udělali z Army trapný cirkus," vyjádřil se například Lukáš Bengl. „To už není Viagem, ale Viagra, když čumím, co tam všechno nabírají," přidal svůj komentář Daniel Hrabě. 

Drink Prime
Nápoje Prime pijí děti během tréninků i zápasů. Lékařka radí, aby se jim vyhnuly

Bystroňová sama sebe nazývá herečkou, modelkou a influencerkou. Její přítelem byl sporťák z CNN Prima News Tomáš Vzorek. Na internetu se nejčastěji ukazuje ve spodním prádle, v němž propaguje nejrůznější produkty. Čas od času se snaží šokovat odhalenými fotografiemi.

Jak se bude prezentovat jako moderátorka ústeckého fotbalového klubu? Na této pozici nahradila Valerii Herianovou, která byla často terčem posměchu kvůli stereotypním otázkám. 

Ústí v pátek od 18 hodin hostí v mistrovském duelu Most.