„Byl to hodně energický zápas. Je škoda, že jsme brzy ztratili vedení z 2:1. Soupeř vyrovnal a my rychle přišli o pozitivní energii, to je škoda,“ mrzelo mosteckého kouče Daniela Sochora. „Na druhou stranu přijel těžký soupeř, my s ním uhráli bod, takže dobrý, ale musíme tvrdě pracovat dál,“ doplnil Sochor k zápasu, kde se v prvním poločase patnáct minut stálo, protože se zranil jeden z čárových sudích a čekalo se na náhradu.

Teplická rezerva si připsala druhou výhru v řadě a potvrdila pozice v lepší polovině tabulky, v příštím kole ji navíc čeká výjezd na hřiště posledního Benešova. Proti Hradci Králové B se dvakrát trefil Tadeáš Vachoušek a jednou Marek Beránek.

„Jsem rád, že jsme potvrdili venkovní vítězství z minulého týdne z Přepeř a opět udrželi čisté konto. Souboje třetiligových rezerv jsou vždy trochu specifické. Šance jsme si vytvořili už v prvním poločase, ale proměňovat jsme je začali až po přestávce,“ uvedl trenér teplické rezervy Ladislav Jamrich.

Zklamaný trenér ústeckých basketbalistů Jan Šotnar.
Trápení nekončí! Basketbalisté nestačili ani na Slavii a jsou na dně tabulky

 Ústecká Arma bojovala u lídra z Viktorie Žižkov, ale nakonec se musela sklonit bez nároku 0:5. „Domácí byli lepší ve všech činnostech. Nám se zápas vyloženě nepovedl. Viktorka je horkým aspirantem na postup, mají zkušené mužstvo, hráče, kteří prošli ligou, zatímco my hrajeme s mladými fotbalisty, kteří prošli ústeckou mládeží. Musíme se teď soustředit na další zápas,“ řekl po výprasku v hlavním městě trenér Ústí Dušan Tesařík.

Brozany doma vyválčili bod za remízu 1:1 se Zápy. Hosté se dostali do vedení po jedenadvaceti minutách hry z penalty, kterou bezpečně proměnil Duben. Domácí nakonec vystřelil remízu a bod v 52. minutě tradiční střelec Dominik Šup.