Trenér Křeček udělal do utkání hned několik změn včetně postu brankáře a Arma byla v první půli vyrovnaným, ne-li lepším týmem. Byli to však domácí, komu nejprve nebyla uznána branka z ofsajdu, aby v závěru úvodního dějství během dvou minut vstřelil dva góly Zoubele a poslal Duklu do vedení 2:0. Ústí se po změně stran snažilo odpovědět, už v 55. minutě posílil hostující kouč ofenzivu hned dvěma čerstvými hráči, jenže skórovali opět Jihlavští.

Ačkoliv o pět minut později odpověděl Dominik Šup a chvíli na to pálil nad z výborné pozice na hranici vápna Radek Dvořák, na body Arma nedosáhla. Naopak tři minuty před koncem stáhl Nágl ve vápně Machuču a penaltu proměnil domácí kapitán Vaculík.

Fotbalisté Mojžíře. Ilustrační foto
Kam o víkendu za sportem? Ústecký fotbal čeká jedno z největších derby

Ústí se tak z venku vrací opět bez bodu a po porážce na Vysočině zůstává na 22 bodech a 7. místě. V posledním kole podzimu vyzve za 14 dní doma Chrudim.