Ačkoliv výkop je kvůli přenosu ČT netradičně v pondělí, navíc o hodinu dřív, než bývá v Ústí zvykem, Arma věří, že diváci si na jeden ze šlágrů kola cestu najdou.

„Víme, že je to trošku netradiční den i čas, ale věříme, že diváci si na zápas s lídrem tabulky cestu najdou,“ prohlásil v rozhovoru pro Deník Aleš Křeček. „Chceme hrát otevřenou partii, naši hru. Rozhodně nebudeme bránit a čekat, zda to náhodou nevyjde,“ slíbil. „Přijďte nás podpořit na zápas jara proti Českým Budějovicím,“ vyzval i ve videu na klubovém webu kapitán Jan Peterka.

Jihočeši vedou tabulku a směle kráčejí za postupem. Díky zaváhání Jihlavy mohou navýšit svůj náskok na čele už na sedm bodů, Ústí ale nebude chtít dát svou kůži lacino. Loni prohrálo na domácím pažitu jen jedinkrát, v závěru podzimu zde urval tři body Hradec Králové.

První zápas v této sezóně Arma prohrála 0:2, vendeta je tak další motivací do odvety. Navíc kromě Jihlavy zaváhaly i Pardubice, jistě ztratil také minimálně jeden z dalších celků před Armou, Hradec Králové nebo Varnsdorf, kteří se utkaly spolu. Ústí, které dostalo na jaře ve třech zápasech zatím jediný gól, tak může v případě dobrých výsledků poskočit až na čtvrtou příčku!

O motivaci obou celků je tak postaráno, na diváky navíc čeká celá řada soutěží. Krom těch tradičních čekají ještě dvě další od partnerů utkání. Ceny vstupenek zůstávají stejné, zakoupit je můžete už v předprodeji nebo přímo na místě. Otevřeny budou všechny vchody, tedy i z Vinařské ulice. Pokud na zápas přeci jen nemůžete dorazit, přímým přenosem ho vysílá ČT Sport.