Oba týmy Ústí nad Labem i Prostějov mají na svém kontě dvě odehraná utkání. Arma po bezbrankové domácí remíze s Jihlavou v zatím posledním zápase nestačila na Vyšehrad 1:4 .

„Duel se nám vůbec nepovedl, dostali jsme facku. Musíme se z toho oklepat a předvést lepší výkon. Nečeká nás lehký soupeř, ale chceme ho bojovností a vůlí porazit,“ řekl kouč FK Ústí Aleš Křeček.

Podle slov ústeckého lodivoda mač s Vyšehradem nebyl herně špatný.„Vypracovali jsme si dostatečný počet šancí, ale nepodařila se nám finální fáze. Měli jsme špatnou koncovku.“

Z úvodních dvou zápasů mají fotbalisté Army na svém kontě v tabulce jeden bod a aktuálně jsou na patnácté pozici. „Určitě proběhnou změny v sestavě. Zatím ještě nejsem stoprocentně rozhodnutý, ale sestava se změní,“ sdělil Křeček po čtvrtečním předzápasovém tréninku, který nebyl příliš dlouhý.„Zaměřili jsme se na taktiku a nacvičování standardní situací, které jsou důležité.“

V zápase proti Jihlavě se na tribuny přišlo podívat 1 211 diváků. „Chtěl bych fanoušky poprosit, aby nás přišli podpořit. Vzhledem k nepovedenému utkání proti Vyšehradu bychom je chtěli přesvědčit, že umíme hrát fotbal a stojí za to na nás chodit,“ zakončil trenér, který si přeje, aby na zápas přišlo alespoň tisíc diváků.