"Nejedeme tam bránit výsledek 0:0," burcoval před zápasem 4. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY kouč Ústí Aleš Křeček. A tak se i stalo. Už ve 4. minutě otevřel skóre Youba Dramé, domácí ale tři minuty na to srovnali. Na další branky čekali diváci až do samého závěru střetnutí.

Nelze ovšem říct, že by se jednalo o nudný mezičas, oba celky si vypracovaly několik vážnějších příležitostí. Devět minut před koncem pak rozjásal bezmála tři a půl tisíce fanoušků Magera, ovšem vzápětí domácí pokazili brejk, následně viděl červenou kartu domácí Kotula a Strada z precizně kopnuté penalty srovnal.

Chvíli na to obdržel červenou kartu i ústecký bek Písačka, oba týmy se ale rozešly smírně 2:2. Ani na osmý pokus tak nevyhrál domácí tým, oba soupeři napodobily loňský ročník, kdy Brno remizovalo v Ústí 2:2, Křečkův výběr pak bral v jihomoravské metropoli rovněž bod za bezbrankovou remízu.

Fotbal, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo:
Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
Branky: 6. Růsek, 81. Magera – 4. Drame, 86. Strada (pen.)
ŽK: 36. Drame (UNL), 39. Matějka (UNL), 74. Písačka (UNL). ČK: 85. Kotula (BNO) – 87. Písačka (UNL)
FC Zbrojovka Brno: Floder – Kotula, Pavlík (41. Jakub Šural), Kryštůfek, Eismann – Bariš, Krška (78. A. Fousek) – Bartolomeu (61. O. Vintr), Růsek, Šumbera – Magera (C). 
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Brak, Pimpara, Krátký, M. Bílek – Drame (46. M. Valenta), J. Peterka (C), Miskovič, Písačka – Strada, Matějka (76. Bassey)