Varnsdorf se na turnaji střelecky trápil, na branku čekal 230 minut. Ve 40. minutě šel také do vedení. Po centru Rudnytskyyho vracel míč na zadní tyč Kocourek, míč si do vlastní sítě srazil ústecký Brak. Po hodině hry ale bylo vyrovnání. Po pravé straně pronikl až do vápna Václav Prošek, jeho nástřel nezachytil brankář Vaňák, Kušej měl pak lehkou práci.

V 77. minutě přišel vítězný gól, penaltu využil Ondráček a rozhodl o výhře Varnsdorfu 2:1. Pro svěřence Pavla Drska tak učinkování ve skupině B skončilo. Ústí sehraje ještě jeden zápas. Ve středu 27. ledna se utkání od 10.30 s Chrudimí.

Připravujeme ohlasy…

FK Ústí nad Labem – FK Varnsdorf 1:2 (0:1)

Branky: 61. Kušej – 40. vlastní, 77. (pen.) Ondráček.

FK Ústí nad Labem: Němec – Brak, Chodora, Bílek, Koubek, Miskovič, Písačka, Prošek, Strada, Emmer, Kušej. Náhradníci: Tvrdoň – Hudec, Jiránek, Jakš, Cantin, Baftijar, Černý.

FK Varnsdorf: Vaňák – Lehoczki, Zbrožek, Hasil – Kazda, Bláha, Kubista, Novák – Rydnytskyy, Velich, Kocourek. Náhradníci: Hladík, Ondráček, Schön, Kubr, Šilhan.

Tabulka skupiny B: 1. Chrudim 6 (5:2), 2. Slavia B 6 (8:5), 3. FK Varnsdorf 3 (2:5), 4. Ústí nad Labem 0 (3:6)