První půle nabídla spíše boj, největší šanci měl na domácí straně Matěj Koubek, jenž se po skvělém pasu Kušeje řítil sám na brankáře, v pádu už ho ale nedokázal překonat. Tentýž hráč se v závěrečných sekundách namotal do souboje v pokutovém území, kdy ho jeden ze soupeřů nejspíš trefil kopačkou do hlavy, sudí ale penaltu neodpískal. „Nevím, byl tam souboj, trefil mě do hlavy, já si myslím, že nohou. Sudí si mohl vybrat, rozhodl se nepísknout,“ okomentoval situaci útočník Army.

Ten se mohl prosadit i po změně stran, kdy měla Arma daleko víc příležitostí, jenže Koubkovi chyběl znovu po pasu Kušeje krok, další dvě tutovky pak nevyžil druhý jmenovaný.

„Dvakrát doma 0:0, samozřejmě nejsme spokojení, zvlášť když jsme mohli potvrdit výhru z Jihlavy,“ hodnotil domácí kouč David Jarolím. "První poločas se mi vůbec nelíbil. Věděli jsme, že soupeř bude bránit v hlubokém bloku, ale nedokázali jsme si v útočné zóně vytvořit nějaké přečíslení. Naopak jsme vyhledávali řešení, která vyhovovala spíše soupeři, a nabízeli mu šance z brejků. Ve druhém poločase jsme to nejen vzhledem k soupeři, ale i ke hřišti, zjednodušili. Chtěli jsme si vytvořit tlak, což se nám povedlo, měli jsme dostatek šancí, ale bohužel je to o gólech," pokrčil rameny.

Fotbal, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 16. kolo:
FK Ústí nad Labem – MAS Táborsko 0:0 (0:0)
Bez branek.
Rozhodčí: D. Černý – Flimmel, Vyhnanovský. ŽK: 77. Strada, 90+2. M. Bílek – 44. Pinc, 57. Provazník, 61. Tolno, 78. Almeida. Hráno bez diváků.
FK Ústí: Tvrdoň – Strada, Bílek, Glöckner, Písačka – Jiránek (61. Gollnack), Miskovič, Emmer – Kušej, Prošek (C) (61. Chodora) – Koubek (76. Ikugar)