Arma pod novým koučem Jiřím Jarošíkem válí. Severočeši okupují třetí místo tabulky, na Hradec Králové ztrácejí pouhé tři body. Pokud by tak ve šlágru 8. kola uspěli (a Líšeň by zároveň ztratila na Žižkově), mohli by být novými lídry druhé nejvyšší soutěže. "Čeká nás další těžké utkání, ale na tabulku nekoukáme, zajíci se budou počítat až po honu. Jdeme zápas od zápasu," líčil po výhře se Žižkovem Jarošík.

A svým slovům zůstal věrný i den před utkáním. "Nijak speciálně jsme se na Hradec nechystali. Bude to těžký soupeř, ale hned ve středu nás čeká stejně náročný duel s Prostějovem, ty zápasy pak budou v rychlém sledu, takže takto jsme neuvažovali," zavrtěl hlavou. Ústí už ví, že do 5. prosince, kdy skončí podzimní část, bude hrát systémem středa-sobota, v týdnu tak odehraje dva zápasy.

"Po nucené pauze jsme do toho vstoupili dobrým výsledkem, jenže přišla reprezentační přestávka, na kterou se asi nikdo netěšil. Potrénovali jsme ale nějakou taktiku a připomněli si věci, které chceme během zápasu praktikovat, a teď už se zase těšíme na zápas. Kluci mají chuť a já věřím, že to budeme prodávat," doufá ústecký kouč, který má k dispozici kompletní kádr.

Los zbytku podzimní části FK Ústí nad Labem:
21.11. Hradec Králov - FK Ústí
25.11. Prostějov - FK Ústí
28.11. FK Ústí - Třinec
2.12. Blansko - FK Ústí
5.12. FK Ústí - Líšeň
*všechny zápasy mají start ve 13.30