Více než tisícovka diváků se na Žižkově branky nedočkala. Blíže k ní měli domácí, kteří měli několik velkých příležitostí, ovšem Armu zachránila buď nepřesná koncovka Viktoriánů, vynikající brankář Plachý, nebo na čáře zaskakující kapitán Michal Bílek.

„Bod z venku určitě bereme, ale že bych byl spokojen s herním projevem se určitě říct nedá,“ nelíbil se výkon Severočechů Davidu Jarolímovi, trenérovi bílomodrých. „Ve finální a vlastně i v předfinální fázi jsme měli strašně moc nepřesností, v přechodu směrem dopředu jsme udělali spoustu zbytečných ztrát,“ vypočítal věci, na kterých musí jeho tým ještě pracovat. „Celkově to ale podle mě bylo klasické remízové utkání,“ doplnil kouč, jehož výběr si dělil body už potřetí v řadě.

Do poslední minuty napínavý a vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec štěstí stálo na straně druholigových hostů. Těm ale Hamry celých 90. minut stačily.
FOTO: Arma vydřela postup až v nastavení

Arma díky tomu zůstává se šesti body až desátá, v příštím kole vyzve v pátek doma Příbram.

Fotbal, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 5. kolo:
Viktoria Žižkov – FK Ústí nad Labem 0:0 (0:0)
Bez branek.
Rozhodčí: Černý – Mikeska, Černoevič. ŽK: 31. Březina , 58. Batioja, 90+1. Koželuh – 45. Ogiomade, 76. Brak, 88. Miskovič. Diváci: 1 021.
FK Ústí n. L.: J. Plachý – Alexandr, Brak, M. Bílek (C), Chodora – Miskovič, Mechmache – Čičovský (65. Jiránek), Ogiomade (72. Emmer), Prošek (80. Cantin) – Krobot (80. Angelozzi).