Proti outsiderům to výsledkově nevyšlo, byť výkony nebyly špatné. FK Ústí nad Labem prohrálo na jaře po koronavirové přestávce čtyři z pěti duelů, nyní přijede do metropole na Labi Dukla Praha. Ta bude v roli favorita, v tabulce je totiž čtvrtá a ve vyrovnaném poli bojuje o postup do baráže.

„Hraje nejvíce kombinační fotbal ve druhé lize. V této soutěži jsou všichni soupeři nebezpeční, ale Dukla má top tým, složení kádru je velice dobré, a proto také právem patří k největším adeptům na postup. My se přesto chceme zvednout a konečně dobré výkony také přetavit v nějaký bodový zisk,“ řekl v nedávném rozhovoru ústecký trenér Aleš Křeček.

Jeho družina odehrála poslední tři zápasy proti týmům ze dna tabulky (13., 14. a 15. místo), zdolala ale pouze Vlašim. S Duklou navíc odehrála napříč všemi spektry (liga, pohár, příprava) sedm zápasů, šestkrát odešla poražena, jeden duel skončil remízou 2:2.

FANOUŠCI UŽ MOHOU NA STADION

Díky dalšímu uvolnění opatření už může na zápas i část fanoušků. "V platnosti nadále zůstávají permanentní vstupenky. Jejich majitelé mohou na zápas jít stejně jako na ty předchozí. K nim přibudou nově také držitelé volných vstupenek (zelená karta) a držitelé karet SILVER VIP. Majitelé všech těchto tří typů karet mohou na utkání projít turniketem na tribunu Městského stadionu. Ostatní si mohou koupit vstupenku online, do prodeje jich jde tři sta," sdělil klub na svém webu.

Od 16 do 17 hodin bude otevřen také fanshop, diváci se mohou těšit i na občerstvení. "Z důvodů preventivních opatření žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Před vchodem bude nadále probíhat měření teploty a dezinfekce rukou všech přítomných fanoušků," zdůrazňuje Arma na svých stránkách.