Klub zatím mlčí, celou situaci nechtěl komentovat ani sám trenér. "Zítra by se k tomu měl oficiální cestou vyjádřit klub, pak vám mohu poskytnout své vyjádření," řekl v pondělí večer ústecký kouč Deníku.

Křečkovi měla skončit smlouva ke 30. červnu, klub mu ji nehodlal prodloužit ani na zbývající tři červencové zápasy. Ve stejné pasti je i několik dalších hráčů, kteří nejspíš klub na konci měsíce opustí.

Trenér Ústí Aleš Křeček
Kouč Křeček v Ústí nejspíš skončí. "Mám jinou vizi, než majitel," řekl

Spekulace o předčasném konci oblíbeného trenéra potvrzují i poděkování, která sdílejí na sociálních sítích jeho současní svěřenci. Těm měl být jeho konec oznámen během pondělního dopoledne.

Zkušený trenér převzal Ústí na podzim 2017 a i přes mizerný start do sezóny ho dokázal ve druhé lize zachránit. Loni prožil ústecký klub fantastickou sezónu a do posledních kol se rval o baráž o nejvyšší soutěž. V létě převzal klub nový majitel Jiří Hora, s nímž přišly i velké plány a vize. Ty ale podle všeho vzaly postupně za své, neboť v zimě Arma zeštíhlila a omladila kádr a nedařilo se ani prodloužit smlouvy s klíčovými hráči a trenérem.