Do konce chybí posledních pět kol, v nichž Arma potká dva týmy z TOP 3 a šestý Varnsdorf. Krom toho ji čekají výjezdy do Sokolova a do Tábora, kam zamíří už tuto neděli v 17.00. „Máme nějaký společný cíl, ale zbývá ještě dost zápasů a o to třetí místo se pere hodně týmů, s některými budeme ještě hrát,“ připustil po výhře s Pardubicemi dvougólový obránce Vojtěch Prošek.

„Prostředí i tým Táborska znám, takže pokud bych dostal od trenéra znovu důvěru, budu jedině rád,“ dodal hráč, jenž přišel v zimě právě z Táborska. „Připravovat se budu jako na každý jiný zápas, ale s několika tamními hráči jsem v celkem blízkém kontaktu, takže se určitě vyhecujeme,“ poodhalil. „Určitě vypíšu i nějakou motivační prémii pro kluky do kabiny.“

Táborsko ale nebude jednoduchým soupeřem, u dna tabulky totiž bojuje o záchranu, potřebuje tak každý bod. V říjnu ale na severu Čech nestačilo a prohrálo jasně 0:3. Tým kouče Aleše Křečka ale mohou lehce děsit statistiky, šlo totiž o jedinou výhru Ústí nad Táborskem ze třinácti pokusů! Pokud nyní přidá další, udrží krok s čelem tabulky, což bude do závěrečného finiše čím dál tím důležitější.