Ti nejvěrnější fanoušci, kteří si zakoupili permanentní vstupenku, budou navíc moct být přímo při tom. Vejdou se totiž do kvóty 300 osob, které smějí být podle nejnovějších vládních nařízení na sportovních akcích. "Otevřený bude pouze vchod u hlavní pokladny, ostatní tribuny jsou uzavřené. Důrazně žádáme všechny fanoušky, aby dodržovali bezpečnostní opatření," žádá klub na svých webových stránkách.

Krom toho, že fanoušek musí vlastnit permanentku, musí přijít v roušce. U vstupu na stadion bude každému z fanoušků změřena teplota, dodržovat se musí také odstup dvou metrů. "Občerstvení, zákaznické centrum a fanshop jsou uzavřené, stejně tak platí zákaz vstupu do útrob stadionu. Naopak toalety budou otevřené," přidává klub další informace.

Pokud jste si permanentku nezakoupili, stále máte možnost. Stačí poslat žádost na fanshop@fkusti.cz, cena permanentky je 300 Kč. Nabídka je limitovaná! Ti, kdo se nedostanou na zápas živě, ale nemusí smutnit. Utkání totiž vysílá přímým přenosem stanice ČT Sport.

KŘEČEK: VŠICHNI SE STRAŠNĚ TĚŠÍME

Poslední soutěžní zápas sehráli ústečtí fotbalisté 7. března v Prostějově (1:1), nucená pauza tak trvala 82 dní. "Všichni už se strašně těšíme na ostrý soutěžní zápas," popsal stoupající nadšení v kabině trenér Aleš Křeček. "Samozřejmě ta příprava měla do ideálu hodně daleko, například úplně chyběla regenerace, ale to je pro všechny týmy stejné," dodal.

Lodivod bílomodré bárky zároveň kvituje, že do hlediště bude umožněn vstup alespoň skalním fanouškům. "Každý divák, každý hlas, který nás může podpořit, se počítá, takže za tuto zprávu jsme nesmírně rádi."

V podzimním vzájemném duelu remizovala Arma v Brně 2:2, doma potřebuje být ještě úspěšnější. Momentálně je totiž sedmá, Brno, které drží třetí příčku, tedy poslední barážovou, má náskok osmi bodů. Ústí tak potřebuje zvítězit, aby ztrátu na svého soka stáhlo.

Duel na Městském stadionu odstartuje ve čtvrtek v 18 hodin, přímým přenosem ho vysílá ČT Sport.