Severočeši zakončili podzim na skvělé třetí příčce, jenže na jaře stále čekají nejen na první výhru, ale i na první vstřelený gól. Spokojit se tak museli pouze s bodem za chudou remízu 0:0 s Vlašimí. Útěchou může souboru, který vede od ledna nový kouč David Jarolím, fakt, že pod Jiřím Jarošíkem se na podzim dočkal také výhry až na třetí pokus (a mimochodem také po bezbrankové remíze a inkasovaném bůru). Navíc Ústečtí si alespoň vytváří šance. "Daleko víc by mě trápilo, kdybychom se do nich nedostávali. Musíme to jen přetavit v body," prohlásil bývalý český reprezentant, jehož tým klesl na šestou příčku.

Zápas FNL mezi Jihlavou a Ústím nad Labem odložilo vydatné sněžení těsně před zápasem.
V hlavní roli sníh: V Jihlavě se nehraje, zápas je odložen na středu

Spokojení nemohou být ani na Vysočině. Družina Aleše Křečka, jenž má do budoucna prvoligové ambice, zatím druhou ligou spíše klopýtá a její výkony jsou hodně nevyrovnané. Naposledy doma jen remizovala s posledním Vyšehradem 1:1, ačkoliv dlouho vedla a celý druhý poločas hrála proti deseti. V minulém kole bylo její střetnutí s Hradcem Králové odloženo, a tak spadla až na desátou příčku.

Komu se podaří v souboji, jenž se hraje v době, kdy krom dohrávek probíhá reprezentační přestávka, nastartovat motor?