V osudí bylo ještě duo z Děčínska, Vilémov a Junior Děčín, jenž je v konkurenci tří celků z krajského přeboru jediným mužstvem z I. B třídy. "Nám bylo kvalitativně asi jedno, s kým hrajeme, důležité pro nás je, že jsme chtěli hrát doma, což se nám splnilo," nevybírá si trenér Brné Tomáš Heřman. "Naši fanoušci byli dlouho bez fotbalu, takže teď si ho mohou užít hned dva víkendy po sobě," doplnil s tím, že i nadále doufá, že jeho tým dokráčí až do finále. "Věřím, že v poháru odehrajeme maximální možný počet zápasů," sdělil už dříve.

V letošní sezóně krajského přeboru Brná prohrála v Domoušicích, které jsou nováčkem soutěže, 2:3, jarní odveta se kvůli koronaviru neodehrála.

HRAJE SE I KORONA CUP

Předkrm si mohou fanoušci dopřát na hřišti v Olšinkách, kde se v rámci Korona cupu odehraje ústecké derby Svádov-Trmice. Úvodní výkop je naplánován na 11. hodinu. "Bude to o poznání těžší soupeř, než Skorotice v minulém kole. Hraje sice okresní soutěž, ale s ambicemi na postup," nechal se před zápasem slyšet svádovský trenér Pavel Přibyl.

Trmice nastoupí od 15 hodin v Libochovicích, tedy o dvě hodiny dříve, než bylo původně v plánu. Juniorka Army hraje v 17 hodin na půdě Roudnice.

Už ve středu hrály Neštěmice v předehrávce v Českých Kopistech. I ve svém druhém vstoupení nasázely soupeři bůra, byť dvakrát inkasovaly. Výhru 5:2 řídili dvougóloví Memeti s Láchou, pátou branku přidal Martínek. Za domácí se prosadil Hýř, druhou branku si dali hosté vlastní.