Chlumec, který má druhý nejlepší útok soutěže, přivítal na domácím pažitu Trmice. Zápas nakonec skončil jednoznačným vítězstvím domácích 6:0, gólů přitom mohli dát svěřenci Petra Škvora daleko více.

„Soupeř působil od začátku dost odevzdaně. Nám pomohla brzká první branka,“ hodnotil domácí kouč. „Chtěli jsme si trochu narovnat sebevědomí po minulém víkendu, což se nám, myslím, povedlo. Dařilo se nám kombinovat a dostávat se do střeleckých pozic, což mě těší,“ dodal.

Ačkoliv dali Chlumečtí šest branek, podělili se o ně pouze tři střelci. Po dvou brankách si totiž rozdělili Růžička, Lejček a Virt.

KANONÁDA HOSTOVIC

Přesto, že nejlepším útokem soutěže se pyšní celek z Chabařovic, v zápase s Hostovicemi to vypadalo zcela opačně. Hosté si totiž se svěřenci trenéra Miltnera dělali prakticky co chtěli a nakonec si odvezli všechny body za drtivou výhru 9:1. Hattrick si připsal Máček, po dvou brankách pak Šabani a Štorc.

Svádov přivezl cenné dva body po výhře 5:4 na penalty ze třetího Meziboří, i po desátém zápase pokračuje trápení velkobřezenské Jiskry, která stále čeká na první bod. Tentokrát prohrála v Dobkovicích 1:2 a spolu s Trmicemi drží smutný primát pouhých osmi vstřelených branek v soutěži.