Svěřenci Romana Veselého a Víta Šturmy po dopoledním zaváhání Trmic věděli, že velkou naději bez ohledu na ostatní výsledky by jim dala i výhra o šest a více branek.

Už v 1. minutě otevřel skóre Leden a když o 25 minut později zvyšoval na 4:0 z penalty David Veselý zdálo se, že jsou Chlumečtí na dobré cestě. Jenže hned vzápětí se kopala penalta i na druhé straně, Džudža sice vystihl směr, ale Hlavica přesto snížil. O chvíli později měl tentýž hráč stejnou příležitost, tentokrát však vyhrál souboj tváří v tvář domácí brankář.

Po změně stran už Chlumec naprosto dominoval, hattrick zkompletoval z další penalty Veselý, který se nakonec trefil pětkrát, a podzimní otloukánek, jenž získal pouhých osm bodů, tak ve velkém stylu dokonal spanilou jarní jízdu, v níž nakonec zapsal 25 bodů a mohl slavit setrvání v krajské soutěži.

Celku kolem kapitána Lukáše Macha nakonec nahrály i další výsledky, a jelikož jejich hlavní konkurent ze Sebuzína prohrál 1:3 v Heřmanově, poskočili Chlumečtí dokonce na konečnou dvanáctou příčku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...