Kdo ale čekal drama, musel být zklamán. Už v 5. minutě vedli Neštěmičtí zásluhou Wajshajtla, za deset minut navyšoval Čisár. Ten po přestávce dokonal hattrick, až za stavu 0:4 snížil na konečných 1:4 domácí Fiala. „Zasloužená výhra. Byli jsme lepší na míči i v soubojích. Chtěli jsme vyhrát, takže jsme do toho dali maximum,“ pochvaloval si autor hattricku Jan Čisár.

„Začátek jsme zaspali, všude jsme byli pozdě. Soupeř nás přehrál v soubojích, výkon byl víc než hrozný. Neštěmice vyhrály zaslouženě,“ uznal útočník domácího Střekova Dominik Dvořák.

V dalších zápasech už se ústeckým zástupcům nevedlo. Chuderov prohrál 1:3 ve Šluknově, ačkoliv od 16. minuty vedl po proměněné penaltě Tomáše Řezníčka. Ještě do půle si ale dal vlastence Maštalíř, v závěrečné čtvrthodině rozhodl dvěma brankami domácí Mládek.

Ještě hůř dopadl Libouchec, jenž inkasoval v Bílině potupného bůra. I zde hosté brzy vedli, už ve 2. minutě se prosadil Černohorský, domácí však měli Františka Tůmu. Ten do pauzy srovnal, po obrátce dokonal hattrick, což s trefami Bánoma a Tirba znamenalo výhru 5:1.