Čtyřmi brankami řídil Jan Čisár vysokou výhru Neštěmic nad Černovicemi v poměru 9:2. Domácí měli drtivý nástup, už po 20 minutách vedli 4:0, úvodní dějství ovládli dokonce 7:0. „Soupeř měl na začátku i smůlu a my štěstí. Oni trefili snad tři nebo čtyři tyče ze standardních situací, po naší třetí brance bylo po zápase. Kdyby to ale skončilo třeba 7:4, nikdo by se asi nedivil. Pořád máme mezery ve hře dozadu,“ zhodnotil autor jedné z domácích tref David Kubala.

Naopak fotbalisté Chuderova prohráli v rámci 4. kola I. A třídy v Ledvicích 1:4. Proti zatím stoprocentnímu lídrovi tabulky inkasovali už v páté a v desáté minutě, po půl hodině hry už byl stav dokonce 3:0 pro domácí. Těsně před pauzou vykřesal naději Elmerich, víc ale Chuderovští nezvládli. Naopak pět minut před koncem zápasu přidal pojistku Bohó a Chuderov tak nenavázal na domácí výhru 4:0 z předchozího kola.

DVOŘÁK PÁLÍ, STŘEKOV VÁLÍ

Daří se i Střekovu, který zdolal ve 4. kole I. A třídy Liběšice 6:3. Výrazně k tomu pomohl první poločas, který domácí ovládli 5:2, a také Dominik Dvořák, který, stejně jako minulý víkend, zaknihoval hned dva zásahy. Soupeře nalomil už v 5. minutě, druhou trefu přidal dvě minuty po kontaktní brance hostů na 2:1. Další trefy obstarali Vít, Bednář, Štorc a Novotný a Střekov tak bodoval i ve druhém letošním zápase, díky čemuž se zatím drží na páté příčce.

Fotbalisté Libouchce prohráli i ve svém druhém letošním vystoupení v I. A třídě. Tentokrát si odvezli opět porážku 2:3 z Rumburku. „První poločas byla opravdová divočina. Domácí dali dva góly ze standardních situací, my se ale oklepali a srovnali. Po změně stran už to byl boj o to, kdo dá nejspíš vítěznou branku. Oba týmy zahodily spoustu šancí, nám neuznali spornou trefu na 3:3. Soupeř byl ale kvalitní, běhavý,“ zhodnotil kouč Libouchce Václav Strádal.