„Říkal jsem klukům, že to nebude nic jednoduchého. Hodně lidí kolem pouštělo takové ty řeči že v Krupce to jsou jasné tři body, ale upozorňoval jsem tým, že soupeř na jaře boduje, udělala se tam parta kluků a rozhodně to nebude jednoznačný zápas,“ líčil trenér Neštěmic Jan Deutsch.

Jeho slova potvrdil úvodní poločas. V 17. minutě sice otevřel skóre Lácha, jenže Krupka dvěma brankami do přestávky skóre otočila. Po změně stran ovšem srovnal svou druhou brankou opět Lácha, záhy dokonal bleskový obrat mladík Tadeáš Rybyšár.

Okresní přebor: Povrly (modré dresy) - Skorotice 5:1
FOTO: V polopralese padaly góly. Činili se Stožický, Rybyšár, Doskočil i Coubal

„Asi bych to nenazýval úplně obratem. My jsme měli už v prvním poločase opravdu hodně šancí, ale Krupka z jedné střely na bránu a po jedné chybě našeho brankáře, jemuž vypadl míč, vstřelila dva góly. I tak jsme ale byli lepší, drželi jsme míč, jen jsme se nedokázali prosadit do gólovky,“ popisoval Deutsch.

„O přestávce jsme si k tomu v šatně něco řekli, vysvětlili jsme si, jak to chceme hrát a nakonec to přineslo ovoce,“ oddech si s tím, že těchto tří bodů si opravdu cení.

SKV Ústí nad Labem - Sokol Dobřichovice - na zápasy 2:2. Ústečtí srovnali krok.
Ústečtí volejbalisté odvrátili dvěma výhrami v Dobřichovicích pád z extraligy

Po Rybyšárově brance přidali pojistky hattrick kompletující Patrik Lácha a brzy po něm ještě Samer Al-Eraidi, na pohodové výhře 5:3 už nic nezměnila ani závěrečná korekce Šipoviče.

Krupka tak zůstává v tabulce na poslední příčce, naopak Neštěmice se vyhřívají na pátém místě krajského přeboru.


Načítám výsledky ...