Chuderov sice v domácím prostředí prohrával s Jirkovem už v 8. minutě 0:2, do přestávky ale stihl kontaktní gól Babača. Po změně stran stihl dvě trefy v rozmezí 12 minut Václav Rohlík, mezi jeho góly se vklínila trefa Tomáše Řezníčka, do střelecké listiny se zapsali také Čapek, Vosyka a Maštalíř. Za hosty kontroval jen Hromas a tak mohli domácí slavit výhru 7:3.

„Začátek byl z naší strany hodně špatný. Soupeř na nás vlétl, přitlačil nás, z čehož pramenily dva branky v naší síti,“ popisoval autor dvou branek Václav Rohlík. „Třetí tutovku soupeře chytil brankář Votava, což nás nakoplo,“ popsal možná zlomový moment celého utkání.

Po přestávce už Chuderovští koncertovali. „V šatně jsme si za stavu 1:2 řekli, že když na ně vlítneme, musíme je porazit, protože to je asi nejhratelnější soupeř, kterého jsme zatím měli,“ ozřejmil poločasovou rozpravu v kabině. „Přehráli jsme je, oni pak úplně odpadli,“ uzavřel hodnocení.

Jediný gól rozhodl klání v Libouchci, kam přijel silný Šluknov. Tři body vystřelil hostům, kteří se drží na třetí příčce, po hodině hry Emil Mikula.

Do dalekého Rumburku zamířili fotbalisté Střekova, ani zásah Dvořáka jim ale na body nestačil. Domácí totiž během dvou minut zaznamenali dvě slepené branky a nakonec uhájili výhru 2:1.

Neštěmice vedly ve Spořicích 2:1, to když na trefu Čisára navázal krátce po změně stran Reischel, domácí tým však nasázel tři góly za jedenáct minut a nakonec vyhrál 4:2. 

Fotbal, I. A třída, 14. kolo:
Chuderov – Ervěnice Jirkov 7:3 (1:2) B: V. Rohlík 2, Babača, Řezníček, Vosyka, Čapek, Maštalíř – Hromas 2, Bíro. R: Živnůstka. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Rumburk – Střekov 2:1 (0:0) B: Burda, Chlada – Dvořák. R: Dočekal. ŽK: 3:1. Diváci: 50.
Libouchec – Šluknov 0:1 (0:0) B: Mikula. R: Cvachoušek. ŽK: 1:3. Diváci: 90.
Spořice – Neštěmice 4:2 (1:1) B: Kopečný, Šlachta, Eiselt, Faltus – Čisár, Reischel. R: Kuriljak. ŽK: 1:1. Diváci: 100.