Opět s velkou marodkou, bez Rilkeho a navíc na půdě lídra tabulky. Takový boj čekal Brnou v 9. kole krajského přeboru fotbalistů v Srbicích.

Trenér hostů Tomáš Heřman musel do pole nominovat opět i brankáře Satka, za kterého zaskočil Lukáš Páv, Brná si přivezla jediného hráče na střídání. Přesto po gólu Gaydarskiho vyhrála první půli, domácí ale čtyřmi góly zápas otočili, a to i přesto, že od 72. minuty hráli v deseti. Brná se však nevzdala, v závěrečné pětiminutovce dvěma góly stáhla na 3:4, na bod už ale nedosáhla.

„Byla to přesná kopie prohraného zápasu v Domoušicích. Opět jsme takticky výborně zvládli první poločas, soupeře jsme nepustili do žádné velké šance, ale jako bychom za našeho vedení ztratili koncentraci. Opět jsme mezi 50. a 65. minutou dostali tři góly, nechápu to,“ kroutil Heřman hlavou. „Ze závěru sice bylo drama, ale bez bodového konce,“ dodal kouč Brné. V příštím kole čeká Heřmanovo družinu doma Jílové, které se krčí s pěti body na 14. pozici. Hraje se už v 11 hodin.

KP, 4. kolo:
Srbice – Brná 4:3 (0:1)
Branky: 50. Švábenský, 61. Martykán (pen.), 65. Vrba, 84. Stibor – 12. Gaydarski An., 86. Králík, 89. Demčenko J. (pen.)
Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (72. Zigmund). Diváci: 60.
Brná: Páv – Zeman, Demčenko V., Stach, Satek – Stukheil, Smetana, Prousek, Gaydarski – Králík, Demčenko J.