První poločas přinesl jedinou branku domácích, kteří přidali po přestávce další dvě trefy. O jediný přesný zásah celku, který se pere o čelo I. A třídy, se postaral velezkušený Patrik Lácha.

„Vstup do přípravy nám sice výsledkově příliš nevyšel, ale ukázal nám několik důležitých věcí,“ načal hodnocení utkání hlavní kouč Neštěmic Jan Deutsch. „Musíme poctivě pracovat na celkové fyzické připravenosti,“ zdůraznil.

Pochválil ale vycházející hvězdičky neštěmického fotbalu, jejichž výkon ho potěšil. „Naše mládí nezklamalo. Soupeř nás nepřehrával, dokonce si myslím, že jsme byli více na míči, ale chyběla nám koncovka,“ hledal příčiny porážky. „Litoměřice měly po naší ztrátě rychlou brejkovou přechodovou fázi, kterou jsme hasili na poslední chvíli. Důležité bylo, že se utkání hrálo velice slušně a nikdo se nezranil, což je základ pro úspěšnou přípravu,“ pochvaloval si neštěmický lodivod.

Další střetnutí čeká jeho svěřence až 5. února, kdy nastoupí na umělé trávě v Lovosicích proti domácímu ASK. Start je naplánován na 14.30.

Fotbal, zimní příprava 2022:
FK Litoměřicko – FK Neštěmice 3:1 (1:0)
Branky: Suroviak, Frank, Marič Lukáš – Lácha