Fotbalisté Mojžíře mají po třech kolech I. B třídy plný počet bodů a trůní na čele tabulky. Ve 3. kole doma během oslav šedesátiletého výročí klubu smetli v souboji dvou neporažených celků Bezděkov 10:2.

„Prostě parádní výkon. Nikdo si nechtěl pokazit oslavy, kluci se maximálně soustředili na svůj výkon a soupeře jsme jasně přejeli,“ rozplýval se domácí trenér Michal Kubec. Jeho svěřenci vedli už v poločase 5:0, domácí kouč ale zůstával opatrný. „Upozorňoval jsem hráče, že v Chlumci dokázal Bezděkov otočit ztrátu 0:4. Jsem rád, že jsme nedopustili žádné drama. Trochu mě mrzí dva inkasované góly, kdy už jsme se všichni hrnuli dopředu, ale vždy, když jsme dostali gól, hned jsme zapnuli a přidali další trefu,“ dodal mojžířský kormidelník.

Vyhrály i Chlumec a Vaňov, oba týmy ale musely až do penaltového rozstřelu. Vaňov uspěl s Unionem Děčín, Chlumec zdolal Bohušovice nad Ohří.

Naopak neúspěšné penalty prožily Hostovice, jež padly 1:2 na penalty s Českou Kamenicí, bez bodu je Svádov. Ačkoliv ho v domácím duelu proti Českým Kopistům poslal do poločasového vedení Pittner, soupeř po pauze srovnal, v 86. minutě trefil výhru Tůma. (db)