Bitva dvou tabulkových sousedů, kteří ještě během jara nepoznali hořkost porážky, skončila podle hrajícího trenéra Heřmanova Radka Rojka zaslouženou výhrou hostů. „Za tři body jsme rádi, podle mě jsme vyhráli zaslouženě,“ pravil po utkání.

Jeho tým byl stále o krok napřed. Rychle vedl o dvě branky, domácí sice srovnali, ale hosté si už výhru pohlídali. „Trmice začaly hodně vlažně, to nás trochu překvapilo. Co se týče obrany, tak tam měli pomalejší hráče a naši rychlí kluci toho využívali. Jedinou kaňkou je tak trochu zbytečné vyloučení Kamila Danča za zakopnutí míče,“ dodal Rojko.

Fotbalisté Mojžíře ilustrační
Mojžíř a penalty: Přišli jsme kvůli nim o sedm jarních bodů, lituje Miltner

Podobně viděl utkání i domácí lodivod Tomáš Uxa. „Do zápasu jsme vstoupili hodně špatně. Soupeř začal v deseti, přesto jsme inkasovali jako první. Za stavu 0:2 jsme se zmátořili, srovnali a vytvořili si tlak, jenže jsme nedali stoprocentní loženku na 3:2 a z protiútoku jsme naopak dostali další gól. Za stavu 2:4 už to vypadalo, že je konec, ale ještě jsme se dokázali hecnout, nicméně bez bodového úspěchu,“ líčil šéf trmické lavičky.

„Konečný výsledek se nám samozřejmě nelíbí, bohužel jsme inkasovali góly po špatné defenzivní práci celého mužstva. Zůstávali jsme viset vepředu a soupeř nás přečísloval nakopávanými míči za obranu, které směřovali na rychlonohého Danča, jehož jsme nestíhali,“ viděl hlavní kámen úrazu.

BOHUŠOVICE NAVYŠUJÍ NÁSKOK NA ČELE

Už o sedm bodů vedou soutěž fotbalisté Bohušovic nad Ohří. Při další ztrátě Hostovic totiž dokázali naplno bodovat v Českých Kopistech, kde zvítězili 4:2. Trenér Roman Lácha přesto úplně nezářil spokojeností.

„První poločas jsme byli jasně lepší, domácí nic neměli, naopak my měli moře šancí a zaslouženě jsme ho vyhráli 2:0. Po změně stran se nám už ale tolik nevedlo, České Kopisty vyrovnaly hru a postupně i skóre. Sice jsme v závěru dokázali urvat výhru, ale se druhým poločasem nemůžeme být spokojení.“


Načítám výsledky ...